Videa

() | video: YoutTube

Dragon Age: Inquisition - Jaws of Hakkon (DLC)

24.03.2015 000 17:04 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 1

3.0000/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Kataklyzmatická událost vrhá svět Thedas do zmatku. Draci zatemňují oblohu a vrhají stín hrůzy na kdysi klidné království. Mágové se pouští do totální války proti despotickým templářům. Národy povstávají proti sobě.

Je na vás a vaší skupině legendárních hrdinů, abyste obnovili ve světě řád. Veďte inkvizici a pronásledujte agenty chaosu. Jak si tažení za pravdou bude vybírat svou daň, mnohá pouta a svazky se budou utvářet, ale i zanikat.

Výpravná RPG série od studia BioWare Dragon Age: Inquisitionbyla takřka v tichosti doplněna o první DLC Jaws of Hakkon, která nás zavede do nové oblasti na jihu Thedasu. Do hry kromě jiného přináší také lovecký kmen Avvarů.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Dragon Age: Inquisition - Jaws of Hakkon (DLC)

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.