Videa

PewDiePie představuje novou Pokémon hru, ve videu se objeví i Misha se svým songem (7:02) | video: YouTube

PewDiePie má novou oblíbenou písničku. Jejím autorem není nikdo jiný než Misha

16.08.2016 000 19:50 – Novinky

1 komentář
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

PewDiePie ve svém nejnovějším videu představil novou hru, která nese název Pokémon NO, a jejím jediným úkolem je parodovat všem známé Pokémon GO. To ale není vše, na nejodebíranější kanál na YouTube se dostal i Misha!

Felixe Kjellberga, jehož všichni známe pod přezdívkou PewDiePie, asi nemusíme představovat. Tento 26 letý youtuber ze Švédska se může pyšnit nejodebíranějším kanálem vůbec a jeho videa běžně přesahují milióny zhlédnutí. 

Dostat se do jednoho z těchto videí není vůbec jednoduché a pokud se to někomu podaří, znamená to pro něj obrovský nárůst sledovanosti a popularity. 

A přesně to se stalo v jeho posledním videu. PewDiePie si šel vyzkoušet Pokémon NO a královsky se u toho bavil. To ještě není nic neobvyklého, neboť ve většině Felixových videích s touto tématikou se někdo objeví. Tentokrát to však byl někdo speciální, a ještě k tomu z naší země.

Přesně tak. Není to nikdo jiný než Misha a jeho Pokémon GO song, který si PewDiePie ve videu několikrát pustil a dokonce si ho i zpíval. Misha se tak stává historicky prvním Čechem, který se objevil na tom největším kanále na YouTube.

Mishovi se v poslední době dostává opravdu veliké pozornosti a toto video je toho jasným důkazem. Co si o tom myslíte vy? 

Pokud si chcete hru vyzkoušet, všechny potřebné informace naleznete zde.

Vstoupit do diskuze (1 komentář)

DISKUZE: PewDiePie má novou oblíbenou písničku. Jejím autorem není nikdo jiný než Misha

Vstupte do diskuze (1)
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.