Videa

Battlefield 1 Gamescom trailer (1:54) | video: DICE

Nový trailer z Battlefield 1 překypuje překrásnými záběry ze zběsilého boje v poušti

16.08.2016 000 16:28 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Stavět se do cesty opancéřovanému vlaku se nevyplácí.

Na podzim nás čeká už tradiční každoroční souboj mezi střílečkami od Activision a EA, ale letošek je v tomhle ohledu přeci jen trochu netradiční a po letech i konečně zajímavý. Zatímco Call of Duty odhodilo všechny zábrany a vzalo to přímou linkou do vesmíru, Battlefield se vrací do přehlíženého období válečné historie. A nový trailer opět dokazuje, že v nejhorším případě se aspoň bude na co koukat.

V takřka dvou minutách záběrů „ze hry“ se představuje řada prvoválečné techniky, od vozů osazených kulomety a dvouplošníky, až po první tanky a dokonce i obrněný vlak, jehož věže budou moci hráči ovládat. „Místy“ se mihne i další novinka v sérii, koně, převážně jako potrava pro samopaly a kulomety. A nakonec se objeví nejspíše střípek ze singleplayerové kampaně.

Trailery se Battlefieldu zatím daří na výbornou, 21. října se dozvíme, jestli hra samotná pro jednou nebude zaostávat.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nový trailer z Battlefield 1 překypuje překrásnými záběry ze zběsilého boje v poušti

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.