Dohled zaklínáčů přinesl olympioničce stříbrnou medaili ve střelbě

Není nad to, když si člověk dokáže vybrat ten správný talisman pro štěstí. V tomto případě totiž rozhodně fungoval.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Devatenáctiletá Olympionička Vitalina Batsarashkinová je nejspíš dlouholetým fanouškem populární série Zaklínač. Vše vyšlo najevo poté, co na sobě během turnaje na Olympijských hrách v Riu měla několik doplňků právě se zaklínačským motivem. Nutno podotknout, že s touto  výbavou vypadala jako pravý drsňák.

Když se podíváte na fotky pod textem, které nasdílelo vývojářské studio Zaklínače 3, CD Projekt Red, můžete si všimnout, že má atletka zaklínačské logo na krytce oka. Při oddáleném pohledu si kamery všimly i zaklínačského medailonu ze školy Vlka, který jí visel z kapsy kalhot.

 

Tato plnohodnotná výbava zabijáka příšer přinesla ruské Olympioničce určitě štěstí. Domů si z Ria nakonec odvezla stříbrnou medaili v disciplíně Sportovní střelba - 10 metrů ze vzduchové pušky.

„Gratulujeme vám ke stříbrné medaili, Vitalino Batsarashkinová!", napsal CD Projekt Red dnes na svůj Twitter. "Děkujeme vám za reprezentaci Zaklínače na Olympijských hrách v Riu 2016."

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dohled zaklínáčů přinesl olympioničce stříbrnou medaili ve střelbě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

GRID 2 je na omezenou dobu zdarma

22.05.2019 07:33 Milovníci závodních her, pospěšte! Ještě pár hodin totiž můžete získat skvěle hodnocený kousek GRID…

Získejte The Sims 4 zcela zdarma

21.05.2019 23:57 Nebaví vás reálný život? Pořiďte si The Sims 4 a začněte nový úplně zdarma!

Související:

Nejčtenější články

  1. GRID 2 je na omezenou dobu zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.