Videa

Slavný CS:GO youtuber reaguje na Mishu a jeho nejnovější song (1:24) | video: YouTube

Už i youtuber Mojo si zpívá český hit od Mishy

09.08.2016 000 21:30 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Mojo patří mezi jedny z těch slavnějších CS:GO youtuberů, o čemž svědčí i jeho počet odběratelů. Jeho tvorba spočívá v komediálních kompilacích zejména ze světa CS:GO, ale tam zdaleka nekončí. Velice zábavně zpracovává také vtipné stereotypy vztažné k tomu, s čím se musí každy CS:GO hráč denně potýkat. A pokud mi nevěříte, přesvědčte se sami na jeho kanále.

Na druhé straně máme Míšu z kanálu Mishovy šílenosti. Ten se na domácí scéně proslavil hlavně svými songy zaměřené na v současnosti nejhranější počítačové hry. Jednotlivé komunity svými výtvory nějak extra nepotěšil, ale pozornosti se mu dostává opravdu velké, a to i v zahraničí. I na jeho kanál se můžete podívat.

Střetnutí naší české hvězdičky s Mojoem začalo jedním nenápadným donatem. A jak to bylo dál?  Dokoukal se Mojo na celý song? To se dovíte v highlightu z jeho streamu.

Jaký je váš názor na Mishu a jeho tvorbu? Myslíte, že to myslí vážně, a nebo jen schválně provokuje a užívá si všechny hatery? Mojo v průběhu sledování tohoto Mishova songu došel k závěru, že ho do těchto videí někdo prostě musí nutit. Jaký je na to váš názor?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Už i youtuber Mojo si zpívá český hit od Mishy

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.