Bethesda bude pořádat poprvé v historii tiskovou konferenci na E3

E3 2015

K nečekanému kroku se odhodlala společnost Bethesda. Dnes ráno oznámila, že bude mít poprvé v historii vlastní tiskovou konferenci na prestižním herním veletrhu E3. Znamená to jediné, v červnu nás čeká několik oznámení ohledně Falloutu, Elder Scrolls série nebo například o pokračování kultovního Dooma.

Bethesda bude mít poprvé konferenci na E3

Bethesda bude mít poprvé konferenci na E3 FOTO: Bethesda Softworks

Po celém internetu se ihned začaly rojit spekulace, co se stalo, že se najednou Bethesda rozhodla pro vlastní konferenci. V první řadě by se mělo jednat o Falloutu 4, o kterém už se šušká několik let a pokud se neoznámí právě na konferenci, tak už asi nikdy.

To ale není zdaleka vše, samozřejmě se nesmí zapomínat na Elder Scrolls sérii, kde už pomalu ale jistě uzrává čas na další pokračování, přece jen Skyrim vyšel už před třemi lety. Téměř jisté je, že se na konferenci odhalí mnoho nových informací o pokračování hry Doom, jak uvedl server vg247.com.

Celkem často se taktéž skloňovaly různé hry s dvojkou v názvu, ať už se jedná o steampunkový Dishonored 2 nebo postapokalyptickou střílečku Rage 2. Jak jde vidět, Bethesda toho může ukázat hodně, a to jsme psali jen o pokračováních úspěšných titulů. Může se taky stát, že přijdou s úplně novou značkou nebo oživí nějakou hru, kterou dříve uložili k ledu. Ano, mám na mysli Prey 2.

To a mnohem více se dozvíme v neděli 14. června. Celou akci budete moct sledovat na Twitch kanálu Bethesdy a stejně tak i u nás na webu, kde o celém veletrhu E3 budeme informovat.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bethesda bude pořádat poprvé v historii tiskovou konferenci na E3

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.