S1mple znovu mění zázemí. Kam přecestoval tentokrát?

Aleksandr "s1mple" Kostyliev střídá týmy jak na běžícím páse. Tentokrát se však nejedná o žádný béčkový tým, neboť o jeho služby projevili zájem samotní Natus Vincere.

Aleksandr "s1mple" Kostyliev

Aleksandr "s1mple" Kostyliev FOTO: Reprofoto YouTube

Před pár měsíci jsme mohli Aleksandra "s1mple" Kostylieva vidět v barvách týmu Liquid, ze kterých následně odešel do týmu Worst Players. Kvůli podmínkám stanovených na ESL One Cologne se však naposledy musel vrátit do rosteru týmu Liquid. Tam převedl skvělý výkon, po kterém se začalo spekulovat, že by se do Liquidu opět vrátil na stálo.

Spekulace však ukončili Natus Vincere, kteří oznámili, že tento 18 letý talent nahradí v jejich sestavě jednoho ze zakladatelů organizace a bývalého in-game leadera Danyla "Zeus" Teslenka.

img-responsive

s1mple naposledy v barvách týmu Liquid | foto: Reprofoto Twitter

Zeus byl součástí Natus Vincere od roku 2009. O rok později se z Na´Vi stal nejlepší tým planety, kdy vyhráli v té době hlavní turnaje WCG, ESWC, IEM IV Global Finals) a mnoho dalších turnajů v Counter Strike 1.6.

V posledních měsících však Na´Vi nedokázali zopakovat své předchozí úspěchy z konce roku 2015 a začátku roku 2016, kdy vyhráli IEM San José, DreamHack Leipzig 2016 a CounterPit Season 2 Finals.

Jejich poslední výsledek je semfinále v ELEAGUE a dělené 5. - 8. místo na ESL One Cologne. Pokud pudeme ještě trochu dál, tak uvidíme dvě 2. místa a to z MLG Columbus a DreamHack Open Cluj-Napoca.

Po této změně vypadá nová sestava Natus Vincere takto:

 Ladislav "GuardiaN" Kovács
 Denis "seized" Kostin
 Egor "flamie" Vasilyev
 Ioann "Edward" Sukhariev
 Aleksandr "s1mple" Kostyliev

 Sergey "starix" Ischuk (trenér)

Nový line-up uvidíme v akci již za měsíc, kdy se bude hrát SL i-League Season 2 Finals v Číně. Co na tuto změnu říkáte?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: S1mple znovu mění zázemí. Kam přecestoval tentokrát?

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.