Titanfall 2 by se mohl objevit i na PS4

Nástupce prvního dílu oblíbené FPS akce Titanfall, který byl vyvíjen exkluzivně pro PC a konzole Xbox, by se mohl objevit i na PlayStation 4.

Titanfall

Titanfall FOTO: Electronic Arts

Ačkoli zatím nebyl vývoj druhého dílu oficiálně oznámen, řada hráčů předpokládá, že práce na něm už dávno započaly. Tyto zvěsti nyní podpořil finanční ředitel EA Blake Jorgensen, který vystoupíl na konferenci Technology, Internet & Media.

 “V loňském roce byl (Titanfall) pouze na Xbox, do budoucna ale pravděpodobně připravíme pokračování, i když jsme jej ještě neoznámili. Zřejmě pokryje více, než jednu platformu,” prohlásil Jorgensens podle serveru Gamespot.com.

Jorgensentaké doufá, že se vývojářům podaří každý rok vydat alespoň jednu novou FPS. Letos to zřejmě bude Battlefield Hardline a Star Wars: Battlefront, příští rok bychom se podle serveru mohli dočkat Battlefield 5 a poté snad i Titanfall 2.

Témata: Titanfall
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Titanfall 2 by se mohl objevit i na PS4

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.