Videa

trailer (5:30) | video: Bing Yang

Lost Soul Aside vypadá jako mlátička od zkušeného studia, ale stojí za ní jediný člověk

30.07.2016 000 20:34 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Kombinace Final Fantasy a Ninja Gaiden od jednočlenného "studia".

Když se nemůžete spolehnout na nikoho jiného, pusťte se do toho sami. Něco takového asi proběhlo vývojáři jménem Bing Yang, když se v jeho hlavě začala formovat myšlenka vytvořit Lost Soul Aside. Hack’n’slash s ikonickou východní stylizací vypadá jako Final Fantasy XV, ale její vývoj nezabral velkému studiu deset let.

Podle Yanga se Lost Soul Aside snaží kombinovat právě Final Fantasy a proslavenou sérii hardcore mlátiček Ninja Gaiden. A soudě podle traileru se mu to daří. Nechybí jak frenetický gameplay s fyziku popírajícími útoky a přepálenými efekty, tak fantasy výtvarný styl, který by za letitou sérii šlo snadno zaměnit.

Grafiku nepohání nic jiného než čtvrtá generace Unreal Engine a je to vidět. Zatím zabral vývoj hry Yangovi dva roky a pěkných pár měsíců si ještě asi vyžádá, ale demoverze je „na cestě“. Potenciálu z Lost Soul Aside stříká tolik jako krve z nepřátel a barev na obrazovku, tak snad se tento projekt dočká povedeného konce. Taková odvaha a zatvrzelost si ho rozhodně zaslouží.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Lost Soul Aside vypadá jako mlátička od zkušeného studia, ale stojí za ní jediný člověk

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.