Classy nadcházející verze Revelation Online se představují v novém traileru

Pláně Nuanoru se již chvějí pod bitevní vřavou.

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

Jakmile bude vypuštěna anglická verze tohoto MMORPG do světa, hráči budou mít na výběr z šesti kategorií: Swordmage, Vanguard, Occultist, Spiritshaper, Blademaster Gunslinger. Každá z nich má samozřejmě své specifické a jedinečné zaměření.

Swordmage - Útočí z dálky pomocí kouzel a síly elementů. Je schopen způsobit značné poškození na velké ploše a přebírat kontrolu nad nepřítelem.

Vanguard - Je specialistou na boj z blízka. Schopen odolat magii, vlastníc při tom spousty obranných schopnosti, které může použít jak na sebe, tak na spojence, z něj dělají perfektního tanka.

Occultist - Další bojovník z dálky. Najde své uplatnění nejen jako dmg dealer, ale i jako healer. Dalším zaměření z jeho repertoáru jsou také debuffy. Během boje se může proměnit na démona, či anděla.

Spiritshaper - Healer, oplývající schopnostmi vyvolávání nestvůr na pomoc v boji.

Blademaster - Jak už název této classy napovídá, jedná se o mistra mečů, které používá k boji zblízka. Je rychlý a má dobře vyváženou obranu s útokem.

Gunslinger- Jeho doménou jsou střelné zbraně. Je schopen použít střeleckou věž a na sobě nosí bojový exoskeleton.

Jak budou všechny výše zmíněné classy ve skutečnosti vypadat se můžete podívat v novém traileru.

Schopnosti charakterů jim předurčují jisté role, není to však dáno "na beton". Styl hraní těchto postav je velmi flexibilní, záleží tak na samotném hráči, jakým směrem se vydá. Blademaster může být kupříkladu, jak dmg dealer, tak i tank.

Skill pointy se hráčům rozdělují samy do levelu 40, poté je jejich útrata čistě na vás. Mimo jiné má každá classa přes 20 unikátních schopností, které se dále rozvětví po 49. úrovni, pomáhajíc hráči ještě více specializovat styl svého hrdiny.

Closed beta testování začíná počátkem podzimu. Chcete-li být jeho součástí, stačí si podat žádost na oficiálních webových stránkách hry.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Classy nadcházející verze Revelation Online se představují v novém traileru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.