Vychází další DLC na Alien: Isolation

Fanoušci hororové survival akce Alien: Isolation se po několika týdnech dočkali dalšího rozšíření. To nese název Lost Contact.

Alien: Isolation

Alien: Isolation FOTO: Sega

V DLC se hráči převtělí do Axela, se kterým se Amanda Ripley setkala v původní hře. Axel v okrajové části stanice ztratil kontakt se svými kolegy a vaším cílem bude přežít v nově prozkoumaváné oblasti.

Lost Contact, který je součástí Survivor módu, nabídne hráči pouze jeden život a s každou další úrovní bude přibývat výzev i obtížnost nepřátel.

Za splněné úrovně získáte body, za něž si můžete nakoupit save, tedy možnost si hru uložit.

Témata: Alien: Isolation
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vychází další DLC na Alien: Isolation

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.