Battlecrew Space Pirates je online střílečka od sesterského studia vývojářů Life is Strange

Ale nečekejte žádnou obyčejnou kopírku Overwatche.

Battlecrew Space Pirates

Battlecrew Space Pirates FOTO: DONTNOD Entertainment

Musí se uznat, že vývojáři z francouzského studia DONTNOD se nebojí prozkoumávat neznámé vody. Nejdříve nám naservírovali futuristickou mlátičku točící se okolo hrátek se vzpomínkami, potom zaútočili na naše city se srdceryvnou adventurou Life is Strange, momentálně pracují na ambiciózním upírském RPG Vampyr a nově pod jejich křídly vzniká onlinovka s názvem jak ze sobotních ranních animáků.

Ale proč by mělo smysl sledovat další multiplayerovou střílečku, když jich je momentálně k dispozici tolik? Tak třeba proto, že BSC není vůbec FPS, ale 2D akce viděná z boku. A těch není nikdy dost, hlavně proto, že dlouho jsme neviděli žádnou, která by stála za zmínku nebo po pár dnech neupadla v zapomnění (zklamání jménem The Showdown Effect já rozdýchávám do dnes).

Na informace o hře bylo oznámení dost skoupé, ale BSC by mělo mít rychlý gameplay, přístupný nováčkům a s dostatečnou hloubkou pro zkušené hráče, což první trailer nijak nevyrací. O to, aby hraní neupadlo do každodenního stereotypu, se budou starat „inovativní“ prvky jako eventy a výzvy.

Na hře pracuje pařížské studio DONTNOD ELEVEN, původně známé pod jménem HESAW, ve spolupráci s DONTNOD. Jestli Battlecrew bude stát za to, se budeme moct přesvědčit, až hra vstoupí do early access, což by mělo být už „brzy“.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlecrew Space Pirates je online střílečka od sesterského studia vývojářů Life is Strange

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.