Arénovka Battlerite jde ve stopách Bloodlines Champions

Dočkáme se oživení odvrženého žánru?

Battlerite

Battlerite FOTO: Stunlock Studios

Pamatujete ještě na Bloodlines Champions, onlinovku, která se jednu dobu těšila velké oblibě a pak ji doslova odpravila malá hra jménem League of Legends? Pokud jste jedni z těch, kterým chybí hektické bitvy v arénách mezi rozličnými hrdiny, ale bez zbytečností jako jsou lajny, minioni a věže, Battlerite prahne právě po vašem zájmu.

Hra slibuje akcí nabité souboje mezi týmy o 2-3 hráčích, s velkým zaměřením na kompetitivní stránku hry a nepochybně i pokus o proniknutí na profesionální scénu. Zápasy by neměly přesáhnout příjemných 15 minut a důležitou součástí hry bude upravování postav prostřednictvím obřadů, které odemknout jisté schopnosti ovlivňující styl hry.

Mírnou, ale zásadní odlišností oproti hrám, které si nálepku MOBA přivlastnily, ačkoli k nim sedí podstatně méně, je podstatně menší důraz na čísla a větší na schopnosti samotného hráče (i když tím nijak nechci shazovat hráče League of Legends nebo Doty). Battlerites slibuje, že nebude nadržovat hráčům, co hře obětovali stovky hodin, ale všichni budou na „stejné“ úrovni a půjde jen o chytré používání skill-shotů, správně načasování a rychlé reakce. Samozřejmě, hodiny a hodiny praxe udělají svoje.

A pokud byste pochybovali o tom, že vývojáři zvládnou, co si načrtli, tak byste měli vědět, že Stunlock Studios jsou ti samí, kteří stáli za Bloodlines Champions. Zkušenosti tedy rozhodně mají. Jestli se to na hře projeví, zjistíme 20. září, kdy hra vstoupí do early access.

Témata: Battlerite
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Arénovka Battlerite jde ve stopách Bloodlines Champions

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.