Videa

Harbingers - Khadgar (5:28) | video: Blizzard Entertainment

Hlavní postavou druhého animáku Harbingers je mág Khadgar

28.07.2016 000 21:52 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Co dělal náš oblíbený důchodce v čase mezi datadisky?

Před týdnem Blizzard odstartoval sérii animáků věnující se ústřední postavám blížícího se datadisku World of Warcraft: Legion. Po Gul’danovi se tentokrát na řadu dostal jeho úhlavní nepřítel na cestě k moci, veterán už z období prvních Warcraftů – Khadgar.

Mág, jehož zásluhy na obraně Azerothu nejsou zrovna mizivé, se po delší době v důchodu vrátil na scénu v předchozím datadisku, Warlords of Draenor, s podezřelým faceliftem a holí svého učitele Medivha, tou stejnou legendární zbraní jako má v bance hrstka hráčů, která měla dostatek času a trpělivosti na to, aby si ji složili ještě před prvním datadiskem. Ale tomu, jestli i Khadgar musel dělat extrémně dlouhou (a dnes už neexistující) sérii úkolů, se Harbingers nevěnuje.

Po tom, co se Khadgarovi (a nám) nepodařilo zastavit Gul’dana na alternativním Draenoru, otevřel zelenou milující ork portál pro Plamennou Legii a spustil invazi s pořadovým číslem tři. S nepřítelem silnějším než kdy dřív, Khadgar se vydal hledat způsob, jak armádu démonů porazit, na staré známé místo, do věže Karazhan. Ale místo toho objevil staronového nájemníka a „moudrost“…

Všemocného zachránce světa, který žezlo přebral po už „trochu“ nenáviděném Thrallovi, si můžeme tímto ze seznamu potenciálních postav pro Harbingers odškrtnout a napjatě čekat na další týden a další díl. Datadisk samotný vychází 30. srpna.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Hlavní postavou druhého animáku Harbingers je mág Khadgar

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.