Přidejte se k nejmocnějším bohům ve Skyforge

Svatá trojice ve složení Allods Team, Obsidian Entertainment a My.com oznamují nový update v Skyforge.

Alchemist

Alchemist FOTO: Obsidian Entertainment

Není to tak dávno, co vývojáři oznámili oslavy prvního výročí od vydání Skyforge. V bohatě nabitém eventu jste až do včerejšího dne mohli získat spousty zajímavých itemů a odměn. Článek o tomto výročí můžete nalézt ZDE.

Teď však přichází další novinka. Vývojáři přichází s Divine Specializations, kterých mohou hráči Skyforge dosáhnout. Poté, co se stanete nesmrtelnými  prostřednitvím akvizice své Divine formy, zjistíte, že od  koncového stádia hry jste ještě hodně daleko. Hluboko v Divine Atlasu (část postupu vašeho charakteru, kterou najdete v menu Skyforge) na vás čekají slavné Divine Specializations.

Jedná se o jedinečné rozšíření hráčských schopností, které vás posílí a pomohou vám v boji proti ostatním hráčům, nebo třeba i kontrolování Orderu vašich následovníků. Nicméně, tato velká síla nebude zadarmo. Pro její získání musíte porazit Avatary útočících armád, což nebude jednoduché ani pro ty nejsilnější z vás.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Přidejte se k nejmocnějším bohům ve Skyforge

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.