Na PS4, Xbox One a Wii U míří remaster prvního Darksiders

Válka ve vysokém rozlišení.

Darksiders: Warmastered Edition

Darksiders: Warmastered Edition FOTO: Nordic Games

Posledních několik herních let nás naučilo mnohé, mimo jiné i to, že vydavatelé milují remastery víc, než je zdrávo. Další z pořádně dlouhé řady her, které prostě musí navštívit novější konzole (a PC), je první díl Darksiders, povedená hack'n'slash z roku 2010.

Trochu úsměvně přichází remaster Darksiders až po vylepšené verzi druhého dílu, Darksiders II: Deathinitive Edition, která se nám snažila vetřít do přízně v listopadu minulého roku. Darksiders: Warmastered Edition (ano, tady se někdo hodně baví) nabídne vesměs to samé, co jeho bratříček: vyšší rozlišení (podpora (4K na PC), 60 FPS (30 na Wii U), dvojnásobné rozlišení textur, vylepšený rendering stínů a další grafické vychytávky.

img-responsive

Darksiders: Warmastered Edition | foto: Nordic Games

Oznámení pouhého remasteru namísto dalšího dílu může být pro fanoušky série jako jsem já velké zklamání, ale stačí si vzpomenout, že ještě nedávno to vypadalo, že Darksiders už bude navždy strašit na herním hřbitově. Po krachu THQ, nezdárně oddáleném druhým dílem, se licence nakonec přesunula pod Nordic Games, kteří se přímým otázkám ohledně pokračování vyhýbali, jak jen to bylo možné. Je docela možné, že vydavatel si remastery zkouší terén a jejich (ne)úspěch rozhodne o tom, jestli pustí sérii z rakve, nebo zatluče poslodní hřebíček.

Darksiders: Warmastered Edition vyjde 25. října na PC, Xbox One, PS4 a Wii U a bude stát přijatelných 20 euro.

img-responsive

Darksiders: Warmastered Edition | foto: Nordic Games

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na PS4, Xbox One a Wii U míří remaster prvního Darksiders

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.