Legend of Grimrock míří na iPad a Mac

Tahové FPS Legend of Grimrock míří na iPad a Mac. Zatímco tabletová platrofma se týká prvního dílu, na stroje s ukoustým jablkem ve znaku zamíří díl druhý.

Legend of Grimrock II

Legend of Grimrock II FOTO: Almost Human Ltd.

Vývojářský tým Almost Human Ltd. v tiskové zprávě upozornil na betaverzi Legend of Grimrock na iPad. Ačkoli je tato verze veřejnosti nepřístupná, hra je skoro hotová a vydání portu bychom se tak mohli dočkat co nevidět.

Druhý port, který Almost Human připravuje, se týká Legend of Grimrock II na Mac. I zde se jedná takřka o hotovou verzi, které zbývá pouze doladit OpenGL renderování a optimalizace.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Legend of Grimrock míří na iPad a Mac

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.