Václavské náměstí zaplnili trenéři Pokémonů

Pro kolemjdoucí to bylo šílenství, pro hráče samotné pak ráj na zemi.

Největší sraz trenérů Pokémon GO v České republice se přesunul do Riegrových sadů

Největší sraz trenérů Pokémon GO v České republice se přesunul do Riegrových sadů FOTO: Radek Vebr

Celá akce probíhala oficiálně od 15:00 do 19:00. Reálně ale obrovské množství účastníků organizátoři z Řad SkillZone a ADP přivítali na Václavském náměstí už čtvrt hodiny předem a poté jen předali slovo hlavnímu moderátorovi Dee Thaneovi, který celou akcí provázel.

img-responsive

Komentátor Dee Thane provázel účastníky celou akcí | foto: Radek Vebr

V centru Prahy se sešlo na 700 více či méně zkušených ternérů a především fanoušků Pokémonů, aby se zde s ostatními podělili o své zkušenosti, načerpali inspiraci, získali ceny v soutěži, pobavili se a především mezitím chytili nějaké ty Pokémony.

Program nabízel něco pro každého. Majitelé 3DS mohli soutěžit o Pokémon Alpha Sapphire, ostatní účastníci pak o Powerbanky od CZC a figurku jednoho z nejoblíbenějších Pokémonů všech dob, Charizarda. Během celé akce také probíhala bitva o stadion umístěný přesně pod známým koněm, jejíž ukončení akci na náměstí završilo. Hned poté se všichni účastníci přesunuli do Riegrových sadů k Poke Stopům a cestou k sobě přibírali další a další trenéry. Všichni se samozřejmě dívali na cestu a při přecházení silnice se rozhlíželi. Na místě se pak spustily lure moduly a lov tak mohl plnohodnotně začít. 

V sadech pak proběhlo vyhlášení vítězného týmu, kterému se podařilo stadion u koně udržet po co nejdelší dobu, dále byl vyhlášen vítěz telefonu HTC, dalších Powerbank, sběratelských figurek i tým, jenž vyhrál soutěž, měřící projednou i fyzickou zdatnost hráčů, přetahování lanem. Program po celou dobu zkrášlovali a zpříjemňovali hosté z řad cosplayerů. Ali, mistr airbrushové techniky, účastníkům na požádání sprejoval znak jejich týmu, zástupkyně něžného pohlaví Ketrin, Týna i Teresa pak byly po většinu času v obležení fanoušků chtivých zvěčnění na fotce.

Další fotky budou zveřejněny na facebookové stránce SkillZone.

Témata: Pokémon GO
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Václavské náměstí zaplnili trenéři Pokémonů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.