K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Václavské náměstí zaplnili trenéři Pokémonů

Pro kolemjdoucí to bylo šílenství, pro hráče samotné pak ráj na zemi.

Největší sraz trenérů Pokémon GO v České republice se přesunul do Riegrových sadů

Největší sraz trenérů Pokémon GO v České republice se přesunul do Riegrových sadů FOTO: Radek Vebr

Celá akce probíhala oficiálně od 15:00 do 19:00. Reálně ale obrovské množství účastníků organizátoři z Řad SkillZone a ADP přivítali na Václavském náměstí už čtvrt hodiny předem a poté jen předali slovo hlavnímu moderátorovi Dee Thaneovi, který celou akcí provázel.

img-responsive

Komentátor Dee Thane provázel účastníky celou akcí | foto: Radek Vebr

V centru Prahy se sešlo na 700 více či méně zkušených ternérů a především fanoušků Pokémonů, aby se zde s ostatními podělili o své zkušenosti, načerpali inspiraci, získali ceny v soutěži, pobavili se a především mezitím chytili nějaké ty Pokémony.

Program nabízel něco pro každého. Majitelé 3DS mohli soutěžit o Pokémon Alpha Sapphire, ostatní účastníci pak o Powerbanky od CZC a figurku jednoho z nejoblíbenějších Pokémonů všech dob, Charizarda. Během celé akce také probíhala bitva o stadion umístěný přesně pod známým koněm, jejíž ukončení akci na náměstí završilo. Hned poté se všichni účastníci přesunuli do Riegrových sadů k Poke Stopům a cestou k sobě přibírali další a další trenéry. Všichni se samozřejmě dívali na cestu a při přecházení silnice se rozhlíželi. Na místě se pak spustily lure moduly a lov tak mohl plnohodnotně začít. 

V sadech pak proběhlo vyhlášení vítězného týmu, kterému se podařilo stadion u koně udržet po co nejdelší dobu, dále byl vyhlášen vítěz telefonu HTC, dalších Powerbank, sběratelských figurek i tým, jenž vyhrál soutěž, měřící projednou i fyzickou zdatnost hráčů, přetahování lanem. Program po celou dobu zkrášlovali a zpříjemňovali hosté z řad cosplayerů. Ali, mistr airbrushové techniky, účastníkům na požádání sprejoval znak jejich týmu, zástupkyně něžného pohlaví Ketrin, Týna i Teresa pak byly po většinu času v obležení fanoušků chtivých zvěčnění na fotce.

Další fotky budou zveřejněny na facebookové stránce SkillZone.

Témata: Pokémon GO
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Václavské náměstí zaplnili trenéři Pokémonů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.