Videa

Wonder Woman and Blue Beetle trailer (1:36) | video: NetherRealm Studios

V Injustice 2 se vrátí Wonder Woman a přibude Blue Beetle

23.07.2016 000 09:30 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Soupiska se rozšiřuje.

O pokračování bojovky Injustice od NetherRealm Studios, tvůrců Mortal Kombat, jsme poprvé slyšeli před E3, ale to se pozornost věnovala hlavně systému vybavení a dalším novinkách. Jací superhrdinové a superpadouši se do hry dostanou, zůstalo hlavně na spekulacích fanoušků.

Nový trailer to napravuje a prozrazuje, že ve hře opět uvidíme Wonder Woman, o čemž snad ani nikdo nemohl pochybovat, ale také méně známého hrdinu ze stáje DC, Blue Beetlea.

Wonder Woman jistě není třeba představovat, i když je trochu podivné, že vývojáři se nepokusili o menší facelift po tom, co se v podání Gal Gadot objevila v Batman vs. Superman, a obzvláště po mnohých výtkách od fanoušků prvního dílů směřovaných na její obličej. Zato Blue Beetle může být pro mnoho lidí velkou neznámou. Ve hře se setkáme s jeho nejmodernější reinkarnací, Jaimem Reyesem, který spojením s mimozemským skarabem získá různé schopnosti a především vysoce vymoženou zbroj.

Injustice 2 vyjde v průběhu přístího roku.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: V Injustice 2 se vrátí Wonder Woman a přibude Blue Beetle

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.