Videa

Harbingers - Gul'dan (6:23) | video: Blizzard Entertainment

První z animáků o hlavních postavách World of Warcraft: Legion se zaměřuje na Gul'dana

22.07.2016 000 18:34 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Toho importovaného z alternativního Draenoru.

Vydání datadisku Legion pro World of Warcraft se už kvapem blíží a tak stejně jako před příchodem Warlords of Draenor nám Blizzard prostřednictvím několika krátkých animáků představí hlavní postavy následujícího rozšíření. Série pojmenovaná Harbingers začíná s alternativní verzí příběhu jednoho z nejznámějších záporáků kalifornského studia, Gul’danem.

Původní Gul’dan už sice dávno chroupe kameny pod troskami Sargerasovy kobky, ale ve Warlords of Draenor se díky partě Metzen a spol. „vrátil“ na alternativním Draenor. Po tom, co neuspěl s přivedením své rasy pod křídla Plamenné legie a dostal druhou šanci, se Gul’danovi podařilo otevřít portál, který světům pohlcujícím armádám démonů umožnil opět zkusit invazi na původní Azeroth (smysluplnost je lepší neřešit).

Harbingers se ale zaměřují na jeho začátky, kdy byl jako mrzák svým klanem vyhoštěn do nelítostných pustin Draenoru. Ale místo toho, aby se z něj stala potrava pro mrchožrouty, Gul’danovi nabídla pomoc démonická magie a následně mu umožnila vykonat sladkou pomstu.

World of Warcraft: Legion vychází 30. srpna.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: První z animáků o hlavních postavách World of Warcraft: Legion se zaměřuje na Gul'dana

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.