DISKUZE K ČLÁNKU Pokémon GO Stream s CzechCloudem

Petr "CzechCloud" Žalud spolu s Ladislavem "Zerain" Sedláčkem si pro vás ve spolupráci s Alzou připravili začátečnický stream ze hry Pokémon GO. Jak vše proběhne se dozvíte na následujících řádcích.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel000168

  uzivatel000168

  85.71.156.XXX
  Bude nějaká možnost se k trase připojit nebo bude lepší aby v okolí nebylo tolik lidí(hráčů PokeGO), aby se CzechCloud mohl pořádně soustředit při učení :D

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.