Pokémon GO Stream s CzechCloudem

Petr "CzechCloud" Žalud spolu s Ladislavem "Zerain" Sedláčkem si pro vás ve spolupráci s Alzou připravili začátečnický stream ze hry Pokémon GO. Jak vše proběhne se dozvíte na následujících řádcích.

Pokémon GO

Pokémon GO FOTO: Reprofoto YouTube

Populární streamer Petr “CzechCloud” Žalud a Pokémon GO mentor a úspěšný pokémoní trenér Ladislav “Zerain” Sedláček vám ve spolupráci s největším tuzemským e-shopem, Alza.cz, přinesou největší stream v České Republice věnující se populární mobilní hře Pokémon GO. Stream se bude konat v pátek 22. 07. 2016 od 18:00 a bude zaměřený na výuku hry, kdy Zerain (ve hře jako AwesomeZerain, protože nick stealeři) bude učit CzechClouda hrát. Začínat budeme v již zmíněných 18:00 na stanici metra Můstek a budeme procházet centrem Prahy.


Veškeré dění budete moci sledovat na CzechCloudově streamu.


Ukážeme vám nejen historickou část Prahy, konkrétně například i slavný Tančící dům, Karlův most nebo krásné Letenské sady, které jsou domovem Bulbasaurů, ale zavítáme i na Karlínské náměstí kde se vyskytují Pikachuové. Pokud to CzechCloud přežije ve zdraví, vše zakončíme na krásném vrchu u památníku na Vítkově.

Během streamu zjistíte, že Petr “CzechCloud” Žalud neumí házet Pokébally, nemá fyzičku a možná vám i prozradí jaký je jeho nejoblíbenější Pokémon. Hra bude snímaná na telefonu Samsung Galaxy S7. 

Opakování matka moudrosti

Pokémon GO je mobilní aplikace a videohra založená na principu rozšířené reality, spuštěna byla v červenci 2016. Prostřednictvím aplikace propojuje herní prostředí s reálným světem k čemuž využívá GPS a kamera telefonu. Hru vyvinuli vývojáři ze společnosti Niantic a na produkci se podílela také firma Pokémon Company, kterou spoluvlastní Nintendo.

Hra začíná zvolením postavy a vytvořením vlastního avatara. Posléze se mohou začít objevovat pokémoni, které je možné chytat do pokéballů. To někdy může jít snadno (stačí hodit pokéballem), ale někdy je potřeba se snažit více.

Pokéballů není neomezené množství a můžete je získat z PokéStopů na historických místech, sochách a zajímavostech. Z vajíček, které při sledování PokéStopů hráč najde, se pak mohou vyklubat pokémoni.

Součástí hry, i když ne tím hlavním, jsou souboje. Ty se konají na takzvaných gymech a to vždy mezi dvěma hráči. Souboj neprobíhá krok za krokem, ale v reálném čase, a bitva je časově omezená. Hráče je potřeba v krátkém čase absolutně porazit, jinak se vítězství nepočítá.

Za to vše se samozřejmě hráči střídají body a zkušenosti, které hru posunují na další úrovně.

Na tento stream budou nepřímo navazovat přednášky na Advíku a Natsuconu, které budou určeny pro začátečníky i pokročilé.

Témata: Pokémon GO
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pokémon GO Stream s CzechCloudem

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.