Boj o koně na Václavském náměstí? Největší sraz trenérů Pokémonů v ČR

Kdoví, třeba právě pod koněm objevíte Ponytu.

Největší Pokémon GO sraz v ČR

Největší Pokémon GO sraz v ČR FOTO: SkillZone

A i kdyby ne, rozhodně nemusíte zoufat. Na srazu budou totiž po dobu dvou hodin zapnuté Lure Moduly, které z Václaváku udělají ráj pro více než tisícovku trenérů. S jistotou tak můžete očekávat, že se do centra Prahy přibatolí, přihopká, přiletí či připlazí stovky Pokémonů, které stačí už jen chytit.

Pokud již svého vyvoleného Pokémona máte, můžete se s vervou pustit do boje o stadion, který je příznačně umístěn právě pod historickým koněm. Tým, kterému se podaří stadion udržet po co nejdelší dobu, bude v soutěži odměněn. V jedné z mnoha dalších soutěží a giveawayů pak můžete vyhrát například telefon HTC, množství tak potřebných Powerbank Xiaomi s kapacitou 16 000 mAh, sběratelské figurky a když pořadatelům z ADP a SkillZone ukážete své 3DS tak i hru Pokémon Alpha Sapphire.

Pro všechny účastníky CZC přichystalo ještě slevový kód XiaomiGO100 ve výši 100 Kč na vybrané powerbanky z této nabídky. Pokud kromě powerbanky přemýšlíte i o novém telefonu pro co nejlepší zážitek z Pokémon GO, i pro vás máme připraven slevový kód XiaomiGO400, tentokrát ve výši 400 Kč. Platnost obou kódů vyprší 31. 7. 2016.

img-responsive

Tereza Yagami Chan | foto: Cosplay Team33

Kromě programu se můžete těšit i na známé hosty jako je Teresa Yagami Chan nejen z cosplayerských řad cosplay team33. Těšíme se na vás v sobotu 23. 7. od 15:00 do 19:00 na Václavském náměstí v Praze.

Témata: Pokémon GO
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Boj o koně na Václavském náměstí? Největší sraz trenérů Pokémonů v ČR

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.