Skyforge slaví první výročí

Je to již rok od vydání této MMORPG hry. Co to pro hráče znamená? Spousta parádních dárků a slev!

Skyforge

Skyforge FOTO: Obsidian Entertainment

 Allods Team, Obsidian Entertainment a světový vydavatel My.com s radostí oznamují, že Skyforge slaví své první narozeniny. 16 července 2015 svět Skyforge poprvé otevřel své brány všem hráčům a hráčkám. Ti si teď můžou užívat spoustu skvělých eventů a dárků, které jsou k dispozici od 13. do 27. července.

My.com spolu s  Allods Team chtějí vyjádřit vděčnost všem svým hráčům novým trailerem, který obsahuje spoustu důležitých momentů z minulého roku.

 

Na co se můžete při oslavách těšit?

Nový daily event: Hráči získají mnohem lepší dárky při každodenním přihlášení do hry. Od Premium game time a titulu během prvního přihlášení až po formální vzhled armoru po přihlášené pátém.

Interaktivní panorama plné různých faktů o Skyforge: Hráči jsou odměněni kostýmem a glider mountem poté, co úspěšně najdou poznámky na stránce Panorama (ZDE)

Narozeninové bundle slevy: Mezi 13. - 27. červencem budou v prodeji různé sběratelské balíčky se slevou.

Pro více informací neváhejte a navštivte oficiální stránky.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skyforge slaví první výročí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.