Sedmý Tekken se připomíná hraným intrem

Dnes vyšlo nové intro na sedmý díl oblíbené série Tekken, která se prozatím chystá pouze na automaty, ale je téměř jisté, že se dříve nebo později objeví i na konzolích. Tato bojová hra má miliony fanoušků po celém světě, dokázala si získat i vás?

Tekken 7

Tekken 7 FOTO: Namco Bandai

Tekken sedm se chystá na svůj návrat již 18. února, kdy vyjde na automatech po celém Japonsku, jak uvedl server vg247.com. A právě s blížícím se datem vydání, se v Namco Bandai rozhodli vydat intro, na které se můžete podívat níže.

Na videu uvidíte bojovat dvě postavy a rovnou otce ze synem. Heihachi Mishima a Kazuya Mishima se utkají v ohnivém pekle, kde se to bude hemžit rychlými výpady a speciálními kopy.

 

Mnohými je Tekken považována za nejzábavnější a nejvtipnější bojovou hru, na rozdíl od takového Street Fightera, který se spíše zaměřuje na elektronický sport.

Témata: Tekken 7 | Namco Bandai
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sedmý Tekken se připomíná hraným intrem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.