Nový hrdina v Overwatch

Po dlouhém čekání se hráči konečně dočkali. Dalším hrdinou v Overwatch bude support Ana. Matka slavné Pharah.

Logo hry

Logo hry FOTO: GAMIFIQUE.cz

Poslední dobou se vývojáři Overwatche soustředili hlavně na spuštění competitive modu a o nových hrdinech či mapách nemohla být ani řeč. Před několika dny však Blizzard prolomil ledy oznámením nového hrdiny. Vyvolenou je hrdinka Ana. Nový support a zároveň matka staré známé Pharah.

img-responsive

Poslední přírůstek v Overwatch - Ana | foto: Blizzard Entertainment

Schopnosti 

Ana používá jako svoji hlavní zbraň Biotic Rifle. Jde o odstřelovací pušku, která umí léčit spoluhráče a zároveň rozdávat solidní dmg. jednou kulkou tak uzdravíte 75 hp nebo udělíte 80 dmg. Vystřelit můžete jednou za sekundu a jeden zásobník obsahuje 8 nábojů. 

Abilita na levém Shiftu se nazývá Sleep Dart. Zde máme co dočinění s uspávací šipkou se schopností uspat protivníky na 5 sekund na malou a střední vzdálenost. Schopnost má cooldown 12 sekund a pokud někdo uspaného hráče poškodí, efekt okamžitě zmizí. 

Poslední abilitou je Biotic Grenade. Granát má opět dvojí použití. Pokud zasáhne spoluhráče, vyléčí je o 100 hp a na chvíli jim zvýší efektivitu healingu. Pokud ale granát zasáhne protivníka, ubere mu rovných 60 životů. Jedná se o zbraň na krátkou vzdálenost, takže na házení přes půl mapy bohužel zapomeňte. 

Nyní se dostáváme k Ultimátní schopnosti Anny. Ta nese název Nano Boost a bude z jednoho ze spoluhráčů dělat “nad-hrdinu”. Po aktivaci se danému cíli zvýší rychlost, bude udělovat větší poškození a sám bude proti němu odolnější. Celý buff trvá 8 sekund a při správném využití může nadělat velkou paseku.

Zajímavosti 

  • Ana je Egypťanka.
  • Je to matka Pharah, kterou porodila ve věku 28 let.
  • Nyní je ji kolem 50 let.
  • Po Reinhardtovi je to druhá nejstarší postava ve hře.
  • Byla členkou originálního týmu Overwatch.
  • Postava byla k vidění na mapě Temple of Anubis na jednom ze stolů ve složce, což dokazuje, že ji měl Blizzard připravenou už delší dobu.

Co na novou hrdinku říkáte? Těšíte se?

Témata: Overwatch
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový hrdina v Overwatch

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.