Nový hrdina v Overwatch

Po dlouhém čekání se hráči konečně dočkali. Dalším hrdinou v Overwatch bude support Ana. Matka slavné Pharah.

Logo hry

Logo hry FOTO: GAMIFIQUE.cz

Poslední dobou se vývojáři Overwatche soustředili hlavně na spuštění competitive modu a o nových hrdinech či mapách nemohla být ani řeč. Před několika dny však Blizzard prolomil ledy oznámením nového hrdiny. Vyvolenou je hrdinka Ana. Nový support a zároveň matka staré známé Pharah.

img-responsive

Poslední přírůstek v Overwatch - Ana | foto: Blizzard Entertainment

Schopnosti 

Ana používá jako svoji hlavní zbraň Biotic Rifle. Jde o odstřelovací pušku, která umí léčit spoluhráče a zároveň rozdávat solidní dmg. jednou kulkou tak uzdravíte 75 hp nebo udělíte 80 dmg. Vystřelit můžete jednou za sekundu a jeden zásobník obsahuje 8 nábojů. 

Abilita na levém Shiftu se nazývá Sleep Dart. Zde máme co dočinění s uspávací šipkou se schopností uspat protivníky na 5 sekund na malou a střední vzdálenost. Schopnost má cooldown 12 sekund a pokud někdo uspaného hráče poškodí, efekt okamžitě zmizí. 

Poslední abilitou je Biotic Grenade. Granát má opět dvojí použití. Pokud zasáhne spoluhráče, vyléčí je o 100 hp a na chvíli jim zvýší efektivitu healingu. Pokud ale granát zasáhne protivníka, ubere mu rovných 60 životů. Jedná se o zbraň na krátkou vzdálenost, takže na házení přes půl mapy bohužel zapomeňte. 

Nyní se dostáváme k Ultimátní schopnosti Anny. Ta nese název Nano Boost a bude z jednoho ze spoluhráčů dělat “nad-hrdinu”. Po aktivaci se danému cíli zvýší rychlost, bude udělovat větší poškození a sám bude proti němu odolnější. Celý buff trvá 8 sekund a při správném využití může nadělat velkou paseku.

Zajímavosti 

  • Ana je Egypťanka.
  • Je to matka Pharah, kterou porodila ve věku 28 let.
  • Nyní je ji kolem 50 let.
  • Po Reinhardtovi je to druhá nejstarší postava ve hře.
  • Byla členkou originálního týmu Overwatch.
  • Postava byla k vidění na mapě Temple of Anubis na jednom ze stolů ve složce, což dokazuje, že ji měl Blizzard připravenou už delší dobu.

Co na novou hrdinku říkáte? Těšíte se?

Témata: Overwatch
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový hrdina v Overwatch

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.