World of Warcraft: Legion pre-expansion patch

Portály ze světa démonů se pomalu otevírají. Blizzard bude za pár dní nasazovat pre-patch pro Legion a v následujícím článku si povíme, co na nás Blizzard s démony přichystal.

World of Warcraft: Legion

World of Warcraft: Legion FOTO: Reprofoto Twitter

Legion se kvapem blíží a Blizzard bude po roce vydávat další “content” patch. Konkrétně se bude jednat o pre-expansion patch, ve kterém bude zahrnuto hned několik slibovaných funkcí a změn z Legion. 

Změny, které budou dostupné ihned po spuštění patche: 

  • Transmogrification: Nový systém pro transmogrifikaci zlepší způsob jak nasbírat všechen možný gear na transmogrifikaci a zároveň uvolní velké množství místa v inventáři. Jakmile totiž získáte item vhodný pro transmogrifikaci vaší classy, jeho vzhled se ihned uloží do vaší kolekce. V praxi si tak budete moci nasbírat co největší množství takových itemů a následně je bez problému najít a třídit v nové záložce “collection”. 
  • Class updates: S Legion jsou spojené velké změny pro jednotlivé classy. Po nahození pre-patche budou změny pro jednotlivé classy, talenty a spelly implementovány do hry. Zároveň proběhne změna pro změnu specializace ve hře. Při přihlášení do Dungeonů, Raid finderu nebo Battlegroundů se budete moci přihlásit s jakoukoliv rolí dostupnou pro vaši classu. Jakmile do instance vstoupíte, vaše specializace se okamžitě přehodí bez jakékoliv práce a ceny. 

Změny, které nastanou s blížícím se rozšířením: 

Tyto změny budou nasazeny těsně před vydáním Legion (do 17. října). Více informací zveřejní Blizzard později, ale zmínil tři hlavní věci, kterých se pozdější nasazení týká. 

  • Invaze Burning Legion: Před samotnou invazí Broken Shores se legie pokusí napadnout samotný Azeroth. Hrdinové aliance i hordy budou muset démony zastavit na nejrůznějších místech a zhatit jim tak záměr zničit jejich milovaný svět. 
  • Early access Demon Hunterů: Několik dní před Legion si hráči, kteří zakoupili Legion, budou moci zahrát Demon Huntera. Demon Hunter začíná na lvl 98 a svoji cestu započne v lokaci Mardum s tím, že se později připojí k ostatním hráčům v boji proti legii. 
  • Broken Shores invaze: Vážnost situace se bude stupňovat a hráči budou muset v určitou chvíli vyrazit do epicentra samotné invaze (The Broken Shores). 

Všechny změny a novinky budou přístupné hráčům bez ohledu na zakoupení Legion (nepočítaje Demon Hunter class). Mnoho hráčů na tuto chvíli čekalo a my můžeme jen doufat, že se pre-patch a samotný Legion vyrovná dřívějším rozšířením.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Warcraft: Legion pre-expansion patch

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.