World of Warcraft: Legion pre-expansion patch

Portály ze světa démonů se pomalu otevírají. Blizzard bude za pár dní nasazovat pre-patch pro Legion a v následujícím článku si povíme, co na nás Blizzard s démony přichystal.

World of Warcraft: Legion

World of Warcraft: Legion FOTO: Reprofoto Twitter

Legion se kvapem blíží a Blizzard bude po roce vydávat další “content” patch. Konkrétně se bude jednat o pre-expansion patch, ve kterém bude zahrnuto hned několik slibovaných funkcí a změn z Legion. 

Změny, které budou dostupné ihned po spuštění patche: 

  • Transmogrification: Nový systém pro transmogrifikaci zlepší způsob jak nasbírat všechen možný gear na transmogrifikaci a zároveň uvolní velké množství místa v inventáři. Jakmile totiž získáte item vhodný pro transmogrifikaci vaší classy, jeho vzhled se ihned uloží do vaší kolekce. V praxi si tak budete moci nasbírat co největší množství takových itemů a následně je bez problému najít a třídit v nové záložce “collection”. 
  • Class updates: S Legion jsou spojené velké změny pro jednotlivé classy. Po nahození pre-patche budou změny pro jednotlivé classy, talenty a spelly implementovány do hry. Zároveň proběhne změna pro změnu specializace ve hře. Při přihlášení do Dungeonů, Raid finderu nebo Battlegroundů se budete moci přihlásit s jakoukoliv rolí dostupnou pro vaši classu. Jakmile do instance vstoupíte, vaše specializace se okamžitě přehodí bez jakékoliv práce a ceny. 

Změny, které nastanou s blížícím se rozšířením: 

Tyto změny budou nasazeny těsně před vydáním Legion (do 17. října). Více informací zveřejní Blizzard později, ale zmínil tři hlavní věci, kterých se pozdější nasazení týká. 

  • Invaze Burning Legion: Před samotnou invazí Broken Shores se legie pokusí napadnout samotný Azeroth. Hrdinové aliance i hordy budou muset démony zastavit na nejrůznějších místech a zhatit jim tak záměr zničit jejich milovaný svět. 
  • Early access Demon Hunterů: Několik dní před Legion si hráči, kteří zakoupili Legion, budou moci zahrát Demon Huntera. Demon Hunter začíná na lvl 98 a svoji cestu započne v lokaci Mardum s tím, že se později připojí k ostatním hráčům v boji proti legii. 
  • Broken Shores invaze: Vážnost situace se bude stupňovat a hráči budou muset v určitou chvíli vyrazit do epicentra samotné invaze (The Broken Shores). 

Všechny změny a novinky budou přístupné hráčům bez ohledu na zakoupení Legion (nepočítaje Demon Hunter class). Mnoho hráčů na tuto chvíli čekalo a my můžeme jen doufat, že se pre-patch a samotný Legion vyrovná dřívějším rozšířením.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Warcraft: Legion pre-expansion patch

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.