Očekávaná hra Heroes of Incredible Tales je nyní celosvětově dostupná

Zatímco v Koreji si hru už nějaký pátek naplno užívají, hráči ze zbytku světa si tohle zajímavé mobilní RPG mohli poprvé vyzkoušet až sedmého července.

Heroes of Incredible Tales

Heroes of Incredible Tales FOTO: Nexon

Sedmý červenec byl zajisté velmi očekávaným datem všech hráčů mobilních her. V ten den totiž Nexon a NAT games oznámili, že Heroes of Incredible Tales (HIT), hide-and-slash RPG poháněné Unreal Engine 4, je momentálně celosvětově dostupné na App Store pro iPhone, iPad a na Google play pro zařízení s Androidem.

HIT je prvním mobilním titulem od NAT games, založeným Yong-Hyun Parkem, proslulým hlavním designérem, který stojí za MMORPG hrami Lineage 2 a TERA. Díky rozsáhlé kampani pro jednoho hráče, kooperativnímu módu, kompetitivnímu online multiplayeru a dalším různým módům, nabízí HIT nepřeberné množství obsahu pro všechny typy hráčů.

Na Google Play v Koreji, překonal HIT mnoho rekordů a stal se nejrychleji rostoucí hrou s více než pěti milióny stažených kopií.

Tato velmi očekávaná hra získala téměř čtyři stovky předregistrací, čímž překonala svůj poslední milník a nyní odměňuje všechny předregistrované hráče herními drahokami, prémiovými vzhledy zbraní a limitovanými edicemi doplňků.

Pokud rádi hrajete hry na svých chytrých telefonech, určitě si toto RPG nenechte ujít. Jde opravdu o velice výjimačný kousek ve všech možných směrech a jsme si jistí, že u ní strávíte hned několik desítek hodin plných zábavy.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Očekávaná hra Heroes of Incredible Tales je nyní celosvětově dostupná

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.