Chystané online RPG Shadow Realms bylo zrušeno

Nečekaná zpráva přišla z texaského Austinu. Tamní studio Bioware oznámilo, že již nadále nebude vyvíjet jejich chystanou hru Shadow Realms. Ta měla vyjít ještě letos, nicméně už od začátku roku se hovořilo o tom, že hru čeká odklad a radikální přeměna. Nakonec se tak nestalo a v Bioware radši celý projekt uložili k ledu.

Vývoj Shadow Realms byl zrušen

Vývoj Shadow Realms byl zrušen FOTO: BioWare

Smutnou zprávu oznámil Jeff Hickman na webových stránkách hry. Jedním z hlavních důvodů zrušení, bylo podle něj hlavně mnoho práce na ostatních projektech firmy Bioware. Kromě práce na Dragon Age: Inqusition a novém Mass Effectu, se momentálně ve studiích Bioware pracuje na jedné hře z úplně nového světa.

Přímo Bioware Austin se ale bude nejvíce zaměřovat na Star Wars: The Old Republic, jejich obrovské MMORPG. A to kvůli jednomu prostému důvodu, tento rok vychází nový filmový díl Star Wars, takže se chtějí zaměřit na to, aby ve své hře uspokojili co nejvíce fanoušků.

Shadow Realms mělo být epizodické příběhové RPG, kde se v online arénách utkávali čtyři hráči proti jednomu. Hráči si před každou hrou mohli vybrat jednu ze šesti rozdílných tříd a postavili se proti takzvanému Shadowlordovi, kterého taktéž ovládal hráč. Jednalo se o téměř totožný systém, který je použit i v dnes vydaném Evolve.

Témata: Shadow Realms | BioWare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chystané online RPG Shadow Realms bylo zrušeno

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.