Videa

Revelation Online - The Wardens Legend (2:10) | video: YouTube

Revelation online láká do bety novým trailerem

30.06.2016 000 19:00 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 1

3.0000/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Openworld, křídla a epické boje, co víc si přát?

O tom, že na MMORPG scénu vstupuje další nadějný titul se ví už nějakou dobu. Atraktivní je snad ze všech úhlů pohledu a kromě PvP a PvE módů hráčům nabízí především možnost neomezeného létání v obrovském open worldu. To vše je samozřejmě okořeněno příběhem, který vás vtáhne už po prvních minutách gameplaye. 

Kromě desítek hlavních kapitol příběhu vás čeká více než 100 hodin rozšiřující dějové linie, za níž stojí čínský fantasy autor Jiang Nan, oceněný jako best-selling autor fantasy žánru roku 2015. Příběh Revelation online nebude muset na své zfilmování čekat celou dekádu, jako tomu bylo u World of Warcraft, už nyní jsou v plánu dvě televizní série, které se budou příběhem zaobírat. První z nich bude mít premiéru v Číně už za dva roky. Aby to nebylo málo, tyto seriály doplní ještě anime série, jenž právě započala produkci. Shlédnout ji budete moci online.

Revelation Online closed beta pro Evropu a Severní Ameriku je naplánována na podzim letošního roku. Zaregistrovat se můžete už nyní na oficiálních stránkách hry

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Revelation online láká do bety novým trailerem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.