Videa

Hlavní vývojář hry Overwatch, Jeff Kaplan, odpovídá na dotazy fanoušků (11:53) | video: YouTube

Q&A s Jeffem Kaplanem

21.06.2016 000 20:27 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Zaměstnanci Blizzardu si v poslední době oblíbili komunikaci s fanoušky přes YouTube. Následující body obsahují to nejzajímavější z Q&A od Jeffa Kaplana z Overwatch týmu.

Hráči Overwatche netrpělivě očekávají příchod competitive módu, ale zatím nebylo známo, jakým způsobem ho Blizzard od bety upravil. V nedávné době zveřejnil jeden z vývojářů (Jeff Kaplan) video s Q&A, které je na competitive mode zaměřené. Následující body jsou výňatkem toho nejzajímavějšího. 

  • Jednotlivé sezóny budou trvat zhruba tři měsíce. Přesněji dva a půl měsíce s tím, že vždy nastane mezidobí pro změny a úpravy hry.
  • “Overtime”, který nastává po vypršení časomíry projde změnou. V zápasech nastává příliš často, což se vývojářům nelíbí.
  • “Assault” formát na některých mapách (Hanamura, Temple of Anubis) projde změnou. Vývojáři chtějí dosáhnout většího přetahování mezi týmy namísto jednoznačných her.
  • Competitive mode už nebude rozdělen na “tiers”. Namísto nich budou mít hráči “Skill rating”, který bude mít hodnotu 1-100. Tento rating budou vidět i ostatní hráči a mohou si tak udělat obrázek o schopnostech svých parťáků.
  • Skill rating bude také udávat proti jakým hráčům nastoupíte. Pokud budou mít soupeři rating vyšší a vy zvítězíte, budete z výhry těžit mnohem více.
  • Hráči, kteří si povedou dobře, mohou získat odměny ve formě profilových ikon nebo sprejů. Ti nejlepší se dostanou ke zlatým zbraním.
  • Jeff také naznačil, že do konce roku se můžeme těšit na nové mapy a hrdiny!
Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Q&A s Jeffem Kaplanem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.