Něco se chystá. Na Amazonu je Mass Effect pro PS4

Možná se na nás řítí Mass Effect 4, možná pouze remake starších verzích, jedno je ale jisté - něco se děje. Na Azamozu se totiž hra objevila pro PS4.

Mass Effect

Mass Effect FOTO: BioWare

Internetové obchody Amazon a BestBuy zveřejnily záhadné předobjednávky na titul Mass Effect. Který? To zatím nikdo neví, ani server Gameranx, který na tuto zprávu upozornil.

Zatímco na Amazonu je nastaveno datum vydání hry na 31. prosince 2015, tedy záchytné datum neurčitého termínu, BestBuy naopak zveřčejnilo cenu dané hry, a to 59,99 dolarů.

Jestli se jedná o čtvrté pokračování ságy Mass Effect nebo o remake jedné ze starších verzí na novou generaci konzolí si v tuto chvíli nikdo netroufá odhadovat, jisté ale je, že pro majitele PlayStation 4 se něco chystá.

Témata: Mass Effect
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Něco se chystá. Na Amazonu je Mass Effect pro PS4

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.