Videa

Akonita je novou hrozbou pro Aelion (1:45) | video: YouTube

Skyforge přináší novou výzvu

16.06.2016 000 19:46 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Je jen na vás, jak se k ní postavíte!

Na Skyforge, spoustě lidí velmi dobře známé MMORPG, padá zatím největší hrozba a její jméno je Akonita. Tato nelítostná stvůra vládnoucí vlastnímu matriarchálnímu impériu železnou pěstí, dobíjející nespočet světů, zotročujíc jejich obyvatele, se nyní blíží ke Skyforge aby nastolila svou krutou vládu i zde. Nespočine, dokud populace Aelionu nebude mrtvá, nebo se plazit u jejích nohou.

Možnost postavit se Akonitě bude zpřístupněna hráčům s vysokým levelem, nacházejím se v nové lokaci - její hvězdné lodi, zatímco je na své misi za dobitím a ovládnutím Aelionu. Na její plány s místními obyvateli se můžete podívat v nejnovějším traileru.

Do další bitevní vřavy se míří se stylem, proto jsou k dispozici nové balíčky. Zpřístupněny jsou od 8. června do 22. června a obsahují 3 variace - Techno Pack, Cultist Pack a Discort Combo Pack.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Skyforge přináší novou výzvu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.