Tvůrci Contrastu pracují na nové hře, kde budou velkou roli hrát drogy a masky

Před dvěma lety vyšla Contrast, první hra kanadského studia Compulsion Games. Hra to byla zajímavá a hlavně přinášela mnoho nových nápadů do světa skákaček, od perfektní hry ji ale brzdila špatná hratelnost. Dnes vývojáři ukázali jejich novou hru, kde budou mít velkou roli drogy a masky.

Nový projekt Compulsion Games

Nový projekt Compulsion Games FOTO: Compulsion Games

Prozatím toho o hře moc nevíme, neprozradili ani jméno, na webu herního studia najdeme napsané jen „Něco nového“. Na druhou stranu ale ukázali dva obrázky, takže si budeme moct udělat předběžnou představu o tom, co to bude.

Na prvním snímku vidíme ženu v účesu z 60. let 20. století, jak má nasazenou masku, která se podobá tváři mima, jak uvedl server Polygon. Druhý obrázek vypadá jak z anglického městečka taktéž zhruba v 20. století, nicméně jsou tu vidět futuristické prvky, ať už se jedná o „drony“ s obrazovkami nebo světla na chodnících.

img-responsive

Nový projekt Compulsion Games | foto: Compulsion Games

Vývojáři pak už jen dodali, že se nejedná o pokračování Contrastu, a že ve hře budou mít důležitou roli drogy, masky a ztráta paměti. Další informace o této zajímavé hře bychom se měli dozvědět ještě tento měsíc.

Témata: Compulsion Games
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tvůrci Contrastu pracují na nové hře, kde budou velkou roli hrát drogy a masky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.