Tvůrci Contrastu pracují na nové hře, kde budou velkou roli hrát drogy a masky

Před dvěma lety vyšla Contrast, první hra kanadského studia Compulsion Games. Hra to byla zajímavá a hlavně přinášela mnoho nových nápadů do světa skákaček, od perfektní hry ji ale brzdila špatná hratelnost. Dnes vývojáři ukázali jejich novou hru, kde budou mít velkou roli drogy a masky.

Nový projekt Compulsion Games

Nový projekt Compulsion Games FOTO: Compulsion Games

Prozatím toho o hře moc nevíme, neprozradili ani jméno, na webu herního studia najdeme napsané jen „Něco nového“. Na druhou stranu ale ukázali dva obrázky, takže si budeme moct udělat předběžnou představu o tom, co to bude.

Na prvním snímku vidíme ženu v účesu z 60. let 20. století, jak má nasazenou masku, která se podobá tváři mima, jak uvedl server Polygon. Druhý obrázek vypadá jak z anglického městečka taktéž zhruba v 20. století, nicméně jsou tu vidět futuristické prvky, ať už se jedná o „drony“ s obrazovkami nebo světla na chodnících.

img-responsive

Nový projekt Compulsion Games | foto: Compulsion Games

Vývojáři pak už jen dodali, že se nejedná o pokračování Contrastu, a že ve hře budou mít důležitou roli drogy, masky a ztráta paměti. Další informace o této zajímavé hře bychom se měli dozvědět ještě tento měsíc.

Témata: Compulsion Games
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tvůrci Contrastu pracují na nové hře, kde budou velkou roli hrát drogy a masky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

23.01.2019 21:08 Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

Herní nebe za rohem: Ty nejlepší hry, které vyjdou v prvním čtvrtletí 2019

23.01.2019 20:13 Je tu nový rok a společně s ním přichází i nálož v podobě nových her. Pojďme si představit ty,…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. Nekompromisní grafický výkon za nízkou cenu? Ten má nabídnout GTX 1660 Ti

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.