Videa

Animefest 2016 Cosplay Music Video (3:43) | video: YouTube

Oficiální cosplay video z Animefestu je tady! Připravte se na pořádnou nálož cosplayerů

16.06.2016 000 22:40 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Připomeňme si ještě jednou letošní Animefest, na který zavítaly asi čtyři tisícovky fanoušků anime, mangy, cosplaye a dalších popkultur.

I když se Animefest konal už před půl druhým měsícem, na internetu se stále objevují nové fotky a videa. Mezi těmito "opozdilci" je i oficiální CMV (cosplay music video), které natočil tým organizátorů této akce.

Ve videu uvidíte doslova smršť cosplayů napříč nejrůznějšími žánry, velikostmi a barvami. Některé kousky jsou opravdu dechberoucí a jde vidět, že se kvalita cosplaye v naší zemi rok od roku zlepšuje.

Před několika dny bylo oznámeno datum Animefestu 2017. Ten se bude tentokráte konat o něco později - až v půlce května a to přesně ve dnech 19. - 21.5.2017. Takže si zařiďte volno a určitě se do Brna zajeďte podívat. Bude to stát za to! CMV jsou sice parádní, ale vidět tu krásu naživo je opravdu neskutečné.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Oficiální cosplay video z Animefestu je tady! Připravte se na pořádnou nálož cosplayerů

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.