Videa

E3 2016 trailer (1:36) | video: Square Enix

NieR: Automata ukazuje nové záběry z hraní, ale odsunuje datum vydání na příští rok

15.06.2016 000 01:21 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Japonská podivnost v plné síle.

NieR: Automata, pokračování roztodivného akčního RPG Nier z předchozí generace konzolí, se mezi ostatními exkluzivkami na PS4 trochu ztrácí, ale podle prvních pořádných záběrů z hraní to vypadá, že nás čeká, opět, velice netradiční hra. Za NieR: Automata navíc stojí Platinum Games, studio pověstné pro výtečný gameplay a jedni z největších expertů na souboje v jejich hrách, a i když je obtížné (a nezodpovědné) soudit jen podle trailerů, NieR nevypadá, že by mělo trhat partu.

Děj se bude probíhat během války mezi stroji a androidy. Lidstvo bylo po neúspěšném boji z vetřelci z jiného světa vyhnáno na měsíc, kde zorganizoval odboj, jehož páteř tvoří armáda androidů. Ale znovudobývání Země odhalí dávno skrytou pravdu o tomto světě. Mohlo by to být, že Zemi dřív vládly inteligentní palačinky? U hry, za kterou stojí podivín Taro Yoko, by mě to ani nepřekvapilo.

NieR: Automata vyjde příští rok na PS4. Hru ale nevydává Sony, nýbrž Square Enix, takže je docela možné, že se tohle akční RPG dostane i na jiné platformy.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: NieR: Automata ukazuje nové záběry z hraní, ale odsunuje datum vydání na příští rok

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.