FattyPillow si připisuje další obrovský úspěch

FattyPillow si připsal další obrovský úspěch, včera večer pokořil hranici dvanácti tisíc lidí na streamu. Suverénně se stal nejsledovanějším českým kanálem a na světe se umístil na krásném třináctém místě. To se doposud žádnému českému streamerovi nepovedlo.

FattyPillow sbírá úspěch za úspěchem

FattyPillow sbírá úspěch za úspěchem FOTO: Reprofoto YouTube

O tomto neustále populárnějším streamerovi jsme už psali v době, kdy slavil dvacet tisíc followerů, 5400 lidí online a hlavně velkorysý dar od jeho fanoušků. Uběhlo jen několik týdnů a z FattyPillowa se stala česká jednička na poli streamovaní her.

Včerejší stream sledovalo neuvěřitelných dvanáct tisíc lidí a jako bonus, se číslo na jeho Facebook stránce přehouplo přes třicet tisíc. Tolik fanoušků si dokázal získat za pouhé dva měsíce a devět dní.

„Dámy a pánové, včera jsme dokázali věc světového formátu, které by si měl všimnout každý člověk, kterého zajímají věci jako gaming a baviči na Twitch scéně,“ napsal FattyPillow na své Facebook stránce.

 

„Jsme Top! Jste strašně super dámy a pánové a za tento úspěch vám patří můj neuvěřitelně obrovský dík! Tlustej blázen to dotáhl na CZ/SK scéně mezi nejsledovanější streamery světa! MY JSME FATTY ARMY! Díky moc dámy a pánové,“ nadšeně dodal.

Témata: FattyPillow
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: FattyPillow si připisuje další obrovský úspěch

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.