Videa

E3 2016 trailer (2:05) | video: Microsoft

Zombie survival State of Decay se příští rok dočká pokračování

13.06.2016 000 23:07 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Dřív než DayZ opustí early access.

Ze zombie survival her se v posledních letech stal jeden velký vtip (a v mnoha případech podvod), ale State of Decay byla jedna mála her, která nestála za starou belu a napravovala pošramocenou reputaci žánru. Oznámení druhého dílu je tak určitě nejen pro mě skvělou zprávou.

Na hře samozřejmě opět pracují Undead Labs. Základ hry zůstává – nehostinný svět plný zombie a perzistentní svět, který je ovlivňován vašimi rozhodnutími. Kdo umře, ten je mrtvý nadobro. Zásadní změnou oproti prvnímu dílu je přítomnost kooperativního multiplayeru až pro tři hráče. Do prvního dílu se vývojáři snažili co-op přidat, ale nakonec k tomu nikdy nedošlo.

State of Decay 2 vyjde nejdříve příští rok na PC a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Zombie survival State of Decay se příští rok dočká pokračování

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.