Videa

E3 2016 trailer (1:40) | video: Microsoft

Zombie akce Dead Rising bude mít čtvrtý díl

13.06.2016 000 21:11 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Vyjde pro Xbox One a PC.

Třetí díl zombie série Dead Rising sice zůstal daleko za očekáváními, ale Microsoft evidentně věří na druhé šance a tak nás čeká Dead Rising 4. A o krev, létající části lidských těl a zbraně, nad kterými zůstává rozum stát, rozhodně nebudou chybět.

Hra se odehrává 16 let po událostech prvního Dead Rising a hlavní hrdina Frank West se vrací na místo činu, do Willamette v Coloradu. Vánoční sezóna je v plném proudu, ale svátky klidu a pohody zombie evidentně neslaví. Nicméně všemožné zbraně, od pojízdného zombie katapultu, přes kuši střílející vražedné cukroví, po EXO obleky, je jistě přesvědčí, jakou chybu udělali.

Dead Rising 4 od Capcomu vyjde minimálně pro Xbox One a PC. Datum vydání oznámeno nebylo, ale vánoční atmosféra naznačuje, že by to mohlo být ještě před koncem roku.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Zombie akce Dead Rising bude mít čtvrtý díl

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.