Videa

E3 2016 trailer (2:16) | video: Microsoft

Akční adventura ReCore vyjde v září

13.06.2016 000 20:40 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Na Xbox One i na PC.

Minulý rok na Microsoft potěšil zajímavým trailerem na novou hru, za kterou stojí tvůrce série Metroid Prime, ReCore. A postapokalyptická akční adventura za ten rok ze své krásy rozhodně nic neztratila, právě naopak.

Gameplay ReCore by měl kombinovat boje s různými robotickými nepřáteli a prozkoumávání planety nehostinné planety Far Eden. Společně s partou robotických společníků, Corebotů, se v kůži hlavní hrdinky Joule Adams pokusíme přežít v pouštní krajině, jejíž písky skrývají mnohé nepřátele i poklady.

Hra od studia Armature vyjde 13. září na PC a Xbox One a vaše pěženky jistě potěší zpráva, že nepůjde o další 60eurový titul, ReCore by mělo stát o třetinu méně.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Akční adventura ReCore vyjde v září

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.