Gwent ze Zaklínače 3 dostane stand-alone verzi

E3 2016

Karty bez hranic.

Gwent: The Witcher Card Game

Gwent: The Witcher Card Game FOTO: CD Projekt RED

Očekávané se stalo realitou, karetní hra gwent z třetího Zaklínače, jedna z nejlepší částí úspěšného RPG, dostane vlastní samostatnou verzi. Hearthstone tak dostane nového soupeře, možná i takového, který má šanci na úspěch, protože kromě PC zamíří Gwent: The Witch Card Game i na konzole.

Koncept hry zůstane pochopitelně nezměněn – souboj dvou armád o to, která je na konci kola silnější. K tomu přidejte trochu blafování, vylákávání soupeře, aby použil svoje nejlepší karty ve chvílích, kdy se to hodí vám, a máte karetní hru s obrovským potenciálem.

Ale pokud jste jako já nejradši hráli za Nilfgaard, připravte si kapesníčky. Oznámeny byly jen balíčky Severních králoství, příšer, Scoia’tael a Skellige, novinky z datadisku O víně a krvi.

Gwent bude free-to-play a kromě hry proti jiným hráčů bude trochu překvapivě obsahovat i singleplayerovou kampaň. Kdy hra vyjde, zatím nevíme, ale už nyní se můžete přihlásit do closed bety. Jen nesázejte na to, že se na vás usměje štěstí, zájemců bude určitě nespočet.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Gwent ze Zaklínače 3 dostane stand-alone verzi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.