Videa

E3 2016 trailer (1:53) | video: Microsoft

Microsoft oznámil Forza Horizon 3, PC verze nebude chybět

13.06.2016 000 19:33 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Austrálie, těš se.

Spin-off legendární závodní série si svými dvěma díly získal možná ještě více fanoušků než jeho velký bratr, ale se třetím dílem míří mnohem výš než dřív. Kromě Xbox One zkusí tentokrát ovládnout arkádový závodní žánr i na PC.

Forza Horizon 3 je tentokrát zasazena výhradně do Austrálie a kromě klasických závodů v ulicích se můžeme těšit i na trochu off-roadu. Hra by měla obsahovat přes 350 různých her, včetně bugin a baja speciálů, které přivezou civilizaci i do nejodlehlejšího koutu australské přírody.

Hra vychází 27. září a bude obsahovat i kooperativní kampaň až pro čtyři hráče. Pokud si hru koupíte, tak k ní navíc dostanete přístup i na druhé platformě.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Microsoft oznámil Forza Horizon 3, PC verze nebude chybět

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.