Remake Homeworld se představuje prvním videem

Legendární vesmírná strategie Homeworld míří na steam v natřískané HD reedici, které kromě prvních dvou dílů ve starém kabátě přinese i remastrované verze. Podívejte se na první záběry

Homeworld Remastered Collection

Homeworld Remastered Collection FOTO: Gearbox

Homeworld Remastered Collection vyjde 25. února 2015, za necelých 32 eur. Hráči budou mít k dispozici původní dva díly upravené tak, aby fungovaly na nových operačních systémech, a přístup do bety speciální verze multiplayer módu, který bude obsahovat mapy a jednotky z obou dílů.

Největším lákadlem celého balíčku jsou ale obě hry předělané do nového enginu. Přepracována byla veškerá grafika, od nových textur přes modely až po nově zrenderovaná videa. Zvuk dopadl velmi podobně, soundtrack, dabing postav a další různé efekty byly znovu nahrány ve vysoké kvalitě, což znamená, že bychom neměli být ochuzeni o žádnou píseň, dokonce i jednotliví dabéři zůstali stejní.

Níže se můžete podívat na první díl vývojářského deníčku, který ukazuje zejména nové, remastrované textury. A nutno dodat, že vypadají fantasticky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Remake Homeworld se představuje prvním videem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.