Sledujte herní konferenci EA PLAY již dnes večer

E3 2016

Nezmeškejte první videoherní akce, pořádané společností EA.

EA PLAY

EA PLAY FOTO: Electronic Arts

Dnes od 22:00 můžete v pohodlí svých pařanských doupat sledovat přímý přenos první samostatné Electronic Arts konference, jež poprvé nebude přímo vázána čistě na Los Angeleskou E3. Vlastní stánky společnosti tak letos na E3 nehledejte. EA se tak zčásti vymanilo z okovů největšího mezinárodního herního ceremoniálu a dalo prostor své vlastní komornější režii, při které nám představí nové herní kousky z dílen svých subordinačních vývojářských studií. Nebude tak chybět odkrytí další várky informací, vztahujících se k očekávaným titulům, či dosud neviděné ukázky trailerů a gameplay záběrů.

„Naši hráči jsou tím skutečným motorem pro vše, co děláme a jsme opravdu nadšeni, že jim můžeme přinést něco, kde středobodem budou právě oni sami. Přidejte se k nám 12. června a odstartujme společně první ročník EA PLAY. Sledujte naše tiskové konference a LIVE streamy a pomozte nám ocenit sami sebe, jako naší skvělou komunitu. Ponořte se s námi do dění, přinášené největšími herními peckami roku. Pojďme hrát všichni společně!“ – prezentuje společnost EA na svých oficiálních stránkách, kde již za pár hodin odstartuje LIVE stream celé akce. Ta bude trvat až do 14.6.

img-responsive

Battlefield 1 | foto: Electronic Arts

A na co se konkrétně můžeme dnes těšit? Prioritní specialitkou je představení LIVE multiplayerového gameplaye válečného Battlefieldu 1. Neméně zajímavé lákadlo pak představuje odhalení klíčových informací ohledně nového dílu vesmírného RPG Mass Effect: Andromeda a Titanfall 2. Chybět nebudou pokračování klasických sportovních značek jako FIFA či NHL a spekulativně můžeme očekávat premiéru nového titulu z universa Star Wars.  

Konference EA PLAY otevře své virtuální brány dnes ve 22:00, prostřednictvím živého vysílání na oficiálním Twitch kanálu, či na Youtube.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sledujte herní konferenci EA PLAY již dnes večer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.