Boj o Azeroth vypukne v Hostivaři již dnes večer! Buďte u něj i vy

Dva světy, jeden osud.

Premiéra Warcraft filmu se blíží

Premiéra Warcraft filmu se blíží FOTO: Blizzard Entertainment

Blizzfan premiéra Warcraftu se koná již dnes večer. Pokud se však nudíte už teď, určitě se vydejte směrem na Hostivař hned po přečtení našeho článku. Na místě je pro vás připravený bohatý doprovodný program, který zahrnuje vše od cosplayerů přes herní merchandise až po soutěže o hodnotné ceny. Čeká tu na vás samozřejmě i naprosto skvělá Warcraft atmosféra, která na vás bude doléhat ze všech stran. Na této akci nesmí chybět žádný fanoušek Warcraft univerza.

V areálu kina bude probíhat i treasure hunt, ve kterém budete moct najít hned několik gobliních figurek značky BlindBox. Po hledání pokladu můžete nechat vaše nohy odpočinout na herních křeslech DX Racer, ze kterých se vám určitě nebude chtít zvednout. No a pokud máte peněz jako želez, určitě si z akce odnesete spoustu zajímavých herních předmětů.Na místě bude také několik fotografů, kteří budou fotit všechny a všechno v areálu. Takže upomínková fotka s cosplayery je určitě samozřejmostí.

Vrcholem dnešního dne bude zajisté dlouhoočekávaný film Warcraft, který se bude promítat v hned několika sálech. První promítání začíná už v 19:00. Ačkoliv byla rezervace vstupenek ukončena již včera, je možné si na místě zakoupit lístek za 150 Kč. Vstupenky se budou moci vyzvednout pouze na jméno toho, kdo je objednával a to nejpozději 30 minut před začátkem filmu.

Jakožto hlavní mediální partner akce vám všem přejeme nezapomenutelný kulturní zážitek. For the Azeroth!

Témata: Warcraft (film)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Boj o Azeroth vypukne v Hostivaři již dnes večer! Buďte u něj i vy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.