Watch Dogs 2 přesouvá dějiště do San Franciska, více se zaměří na stealth

Hackerský "simulátor" v listopadu podruhé.

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2 FOTO: Ubisoft Entertainment

První díl Watch Dogs se do paměti hráčů vryl spíše downgradem grafiky oproti prvním ukázkám než svou kvalitou, ale to Ubisoft neodradilo, aby dali zelenou pokračování. To vypadá, že půjde ve stopách prvního dílu, jen se přesune na dohled Golden Gate Bridge, do kolébky výpočetní techniky.

Pomstychtivého Aidena Pierce tentokrát vyměníme za Marcuse, člena hackerské skupiny Ded Sec, který byl prediktivním algoritmem bezpečnostního systému ctOS obviněn ze zločinu, který nespáchal. A tak Marcus se rozhodne ctOS vypnout, aby tak své jméno „očistil“. Jsem si jistý, že následný chaos, který jsme zažili už v prvním díle, se mu do svědomí vůbec vkrádat nebude.

Novinkou ve Watch Dogs 2 bude větší důraz na stealth. V prvním dílem to bylo možné jen u některých, ale v pokračování by měly být splnitelné bez střílení, vůně střelného prachu a krve po stěnách. Nově by také mělo být možné hacknout mnohem širší paletu zařízení, nejen městskou infrastrukturu, ale i osobní zařízení nic netušících civilistů. Překopání by mělo potkat i multiplayer.

Watch Dogs 2 vychází 15. listopadu na PC, Xbox One a PS4.

Témata: Watch Dogs 2 | Ubisoft
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Watch Dogs 2 přesouvá dějiště do San Franciska, více se zaměří na stealth

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.