Videa

oznamovací trailer (2:04) | video: Warner Bros

Superhrdinové z DC se proti sobě opět postaví v Injustice 2

08.06.2016 000 18:18 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Druhý díl bojovky od tvůrců Mortal Kombat uvidíme příští rok.

NetherRealm Studios se za svou nedlouhou dobu existence vyznamenali především úspěšným vykopáním a vzkříšení pěkně hluboko pohřbené série Mortal Kombat, ale kromě „devítky“ a „desítky“ nám před třemi lety naservírovali ještě povedenou bojovku Injustice: Gods Among Us. Známé postavy z DC univerza se vrátí, aby si mezi sebou opět změřili síly a nakopaly zadky, příští rok v druhém díle.

Hlavní novinkou v druhém díle by měla být možnost upravovat vybavení postav. To by vedle vzhledu mělo mít efekt i na to, jaké schopnosti, pohyby a útoky vaše má vaše postava k dispozici a jak se tedy ve výsledku hraje. Velice to připomíná vybírání mezi specializacemi, se kterým přišel Mortal Kombat X, akorát dotažené o něco dál.

Oznamovací trailer se s předáváním informací příliš neobtěžuje, ale pokud se mu dá aspoň trochu věřit, vracejí se minimálně Superman, Batman, Aquaman a Flash (nečekaně), naopak se do sestavy tentokrát dostane i Supergirl, nepochybně díky seriálu, který po letech oživil zájem o její postavu.

Z platformem byly potvrzené pouze konzole, s PC verzí se prozatím asi nepočítá. Nicméně první díl se na počítače dostal až se zpožděním a tak je docela pravděpodobné, že to v nejhorším případě dopadne podobně i tentokrát.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Superhrdinové z DC se proti sobě opět postaví v Injustice 2

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.