Videa

Kingsglaive se připomíná novým trailerem (2:15) | video: YouTube

Kingsglaive se připomíná novým trailerem

07.06.2016 000 23:48 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

A jak to u Final Fantasy videí bývá, jedná se o luxusní podívanou.

Fanoušci světa Final Fantasy už dlouhých 15 let čekají na nový film. A konečně se dočkají. O plánovaném Kingsglaive se ví už nějaký ten pátek, nejnovější trailer je ale novinkou, o kterou se s vámi rádi podělíme. 

Království Lucis je domovem posledního Krystalu, ale impérium Niglheimů se jej snaží ukrást. Král Regis proto povolal elitní jednotku vojáků, známou pod jménem Kingsglaive. S pomocí magie jejich krále se snaží ochránit svůj svět.

Když na království plně dolehne brutální síla impéria, král Regis je donucen k tomu, aby oženil svého syna prince Nocise s princeznou Lunafreyou, která je vězeňkyní Nifleheimského řádu. Přestože král nakonec s tímto ultimátem souhlasí, ze situace je více než jasné, že impérium se nezastaví naprosto před ničím a Lucis od naprosté nadvlády dělí jen jednotka Kingsglaive.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Kingsglaive se připomíná novým trailerem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.