Kooperativní FPS Warhammer: The End Times – Vermintide se představuje

Jak to vypadá tak Games Workshop se rozhodli licencovat spoustu nových her, co je to tentokrát?

Vermintide

Vermintide FOTO: Fatshark

Vývojáři ze studia Fatshark oznámili kooperativní FPS až pro čtyři hráče pod názvem Warhammer: The End Times – Vermintide. Jak už název napovídá tak vaším hlavním nepřítelem budou naši oblíbení Warhammer krysáci - Skaveni.

Se spoluhráči tak budete čelit vlnám těchto nejen hlodáky vybavených potvor. Místem, kde se bude hra odehrávat je město Ubersreik a mapy se budou lišit podle částí města. Hra by měla vyjít ještě letos pro PC, PS4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kooperativní FPS Warhammer: The End Times – Vermintide se představuje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.