V Agents of Mayhem od tvůrců Saints Row rozpoutáme chaos v ulicích Soulu

Open-world od veteránů žánru uvidíme příští rok.

Agents of Mayhem

Agents of Mayhem FOTO: IGN

Volition, studio známé hlavně díky sériím Red Faction a Saints Row, dnes prostřednictvím IGN oznámilo svou novou hru Agents of Mayhem. Vývojáři se od svých kořenů příliš nevzdálí a jak už napovídá název, o chaos a destrukci nebude nouze ani tentokrát.

Agents of Mayhem bude sdílet svět se Saints Row, ale místo gangu s fialovou lilií ve znaku budeme součástí agentury M.A.Y.H.E.M. Jejím posláním je kazit plány „gentlemanské“ organizace L.E.G.I.O.N., která usiluje jen o takové mírumilovné cíle jako vyhlazování národů a ovládnutí světa.

Hrát budeme za trio složené z 12 různých agentů, kteří se do kolonky „superhrdinové“ úplně nehodí, ale repertoárem zbraní, schopností a různých hraček by tam rozhodně spadat mohli. Jinak by mělo jít o čistě single-playerovou, open-world záležitost zasazenou do korejského Soulu. Na ukázku gameplaye si ještě musíme počkat, ale pravděpodobně jen do nadcházející E3.

Agents of Mayhem dorazí někdy v průběhu příštího roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Agents of Mayhem od tvůrců Saints Row rozpoutáme chaos v ulicích Soulu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.